سایت رنت چیست ؟

با عرض ادب و ارادت

سایت رنت یا همان وبسایت اجاره ای با هدف ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای خرد و کلان اینترنتی و حذف هزینه های سر سام آور و گاهاً غیر مقدور در طراحی و پیاده سازی و اجرای وبسایت ، برای کلیه اقشار جامعه با در نظر گرفتن سطح قدرت عموم برای صرف هزینه در خصوص راه اندازی کسب و کار های اینترنتی شروع به فعالیت نموده است.
هدف این سایت راه اندازی و طراحی وبسایت هایی با کارایی های بالا در زمینه های خدماتی و فروشگاهی بوده که غالباً برای راه اندازی این گونه کسب و کار ها می بایست مبالغ بالایی از سوی کاربر به موسسات خدماتی در این زمینه پرداخت گردد.
لذا سایت رنت با هزینه ای بسیار پایین تر از نرخ های مصوب ، این امکان را در اختیار کاربران گرام1ی خود قرار داده است تا با انتخاب در تنوعی از قالب های آماده و کارآمد و به صورت اتومات نام دامنه خود را انتخاب کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
در سایت رنت انتخاب نام دامنه ، نوع قالب و طراحی کاملا در اختیار کاربر بوده و هر فردی می تواند بدون نیاز به داشتن اطلاعات در این زمینه اقدام به راه اندازی وبسایت خویش نمایند. فعال بودن وبسایت ها از تاریخ شروع 365 روز بوده و قرارداد اجاره برای یک سال کامل همراه پشتیبانی کامل تیم کارشناسان سایت رنت می باشد. در زمان خاتمه قرار داد دامنه به همراه وبسایت نیاز به تمدید مجدد داشته که میتوانید برای سال بعد نیز با هزینه ای کم مجدد وب سایت خود را بروزرسانی کنید.
تیم سایت رنت با افتخار اعلام میکند که در زمینه طراحی و راه اندازی سایت شما نیز کاملاً در خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . امیدواریم با تنوع قالب های موجود در این وب سایت که هر روز بر تعداد آنها افزوده خواهد شد به نحوی صحیح خدمت رسانی شایانی به جهت ایجاد اشتغال در فضای مجازی و راه اندازی کسب و کار های اینترنتی خرد و کلان داشته باشیم و زمینه ای ایجاد کنیم تا تمام حرفه های موجود دروازه ای از آینده درخشان در زمینه فعالیت در این بستر را پیش روی خود گشاده ببینند.
خدمت رسانی به شما عزیزان باعث افتخار و مباهات برای مجموعه سایت رنت می باشد. امید به آنکه با کمک ایزد منان و یاری شما عزیزان ، بتوانیم سهم خویش را در ریشه کن کردن فقر و بیکاری در کشور عزیزمان ایران شاهد باشیم. مدیریت اویس فرجی کد ملی ۰۰۶۶۸۰۲۲۹۶

;