قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت رنت

این توافقنامه ما بین وب سایت اجاره ای که با نام سایت رنت نامیده می شوداز یک سو و شما که در این توافق نامه کاربر و یا مشترک و یا اجاره کننده نامیده می شوید ، منعقد گردیده و قابل اجرا است. هرگونه اقدامی در این سایت از قبیل عضویت - ورود - اجاره سایت و هرگونه تراکنش با وب سایت سایت رنت مستلزم پذیرش تمامی قسمت های این شرایط و قوانین بوده و در صورت ثبت هرگونه خدمات و یا سفارشی از محصولات و خدمات سایت رنت ، شما این قوانین را پذیرفته اید.
1- کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافق نامه را به صورت کامل مطالعه نموده و با استفاده از هرگونه خدمات یا پرداخت وجهی تمامی قوانین را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود نداشته و کاربر میتواند تنها با تیک دار کردن بخش قوانین ، رضایت خود را در این زمینه اعلام بدارد. کاربر تایید می نماید کلیه اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره همراه ، آدرس ایمیل به طور کامل و صحیح در فیلد های مربوطه این وبسایت وارد نماید.
2- مسئولیت محتوی موجود در سایت
کاربر متعهد می شود از محتوی محرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت خود استفاده ننماید. در صورت استفاده از هرگونه محتوی مجرمانه اعم از مصادیق مجرمانه ، خرید و فروش کالاهای غیر مجاز - نشر اکاذیب ، ایجاد دسته های گروهی معاند با جمهوری اسلامی ایران ، استفاده از تصاویر مستهجن و غیره ، حق فسخ قرارداد و سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی و بازگشت هزینه برای سایت رنت محفوظ است و کاربران مسئولیت نشر محتوا و تصاویر بکار برده در وب سایت خویش را بر عهده داشته و سایت رنت هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
3- انتقال به غیر
به هیچ عنوان هیچ کاربری حق انتقال دامنه ، قالب و محتوی وب سایت خویش را به دیگران نخواهد داشت
4-امنیت حساب
مشترک متعهد می گردد محرمانه بودن رمز عبور و اطلاعات حساب های خود در سایت رنت را محفوظ نماید و مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک می باشد و سایت رنت در خصوص اطلاعات کاربران هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
5- تمدید سرویس مشترک
تاریخ تمدید یک سرویس بعد از اتمام مدت اشتراک اجاره وبسایت توسط کاربر است و سایت رنت هیچگونه مسئولیتی در قبال نگهداری و یا ارائه اطلاعات کاربر پس از اتمام سرویس اجاره ای کاربر را نخواهد داشت. همچنین سایت رنت از تمامی راه های ممکن تلاش می کند به کاربر جهت تمدید قرارداد اجاره اطلاع رسانی کند و در صورتیکه کاربر به هر دلیل اطلاعیه ای دریافت نکند هیچ مسئولیتی با سایت رنت نخواهد بود.
6- تغییر قیمت
سایت رنت در هر زمان مجاز است به هر دلیل اقدام به تغییر قیمت خدمات بنماید و تغییر قیمت در صورت حساب دوره های بعدی مشتری اعمال خواهد شد.
7- حریم شخصی و اطلاعات محرمانه
تمامی اطلاعات کاربران نزد سایت رنت محفوظ می باشد و سایت رنت متعهد می شود تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران را به شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند مگر با حکم مراجع قضایی
8- نسخه پشتیبان
سایت رنت در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور به صورت دوره های هفتگی می نماید.
9- نشر اکاذیب و ایجاد مزاحمت برای سایت رنت
در صورت هرگونه اقدام به صورت مستقیم که باعث لطمه مالی و غیر مالی به سایت رنت می شود یا ایجاد مزاحمت برای این سایت و کارمندان سایت رنت و یا هرگونه توهین و بی احترامی به هر نحوی ، سرویس کاربر سریعاً بدون اخطار قبلی و برای همیشه حذف خواهد شد.
10- مالکیت معنوی
کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات، مربوطه به مالکیت معنوی سایت رنت می باشد. کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در مالکیت سایت رنت به وی منتقل نشود.
11- حداقل سن
کاربران سایت رنت می بایست حداقل سن 18 سال را دارا باشند.
12- تغییرات آینده این توافق نامه
کلیه کاربران موظف به رعایت تمامی قوانین این توافقنامه هستند . با این حال این قوانین کامل و جامع نبوده و سایت رنت این حق را دارد هر زمان یکی از بند های این توافق را حذف یا تغییر دهد و یا بند جدیدی اضافه نماید.
مطالعه دقیق و کامل این توافقنامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران سایت رنت الزامی است. این توافقنامه در محل صفحه اصلی در وب سایت ، سایت رنت قراد داده شده است و کلیه کاربران پیش از هرگونه پرداخت وجهی این توافقنامه را باید تایید نمایندو هیچگونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این توافقنامه پذیرفته نمی شود.

;